Skoki Narciarskie

Skoki Narciarskie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-07-12 19:46:56

Mateusz

Mateusz

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 59
Punktów :   

Wywiad z mrrr

Witam, z tej strony Mateusz. W wywiadzie poprzedzającym pierwszy konkurs indywidualny w Wiśle, naszym pierwszym gościem jest mrrr, który w dzisiejszych kwalifikacjach zaliczył skok na odległość 134,5 metra, co dało mu bardzo dobrą 3 pozycję.

Mateusz: Dzień dobry mrrr.

Mrrr: Witam serdecznie.

Mateusz: Dzisiejsze kwalifikacje były dla Pana udane, jak na debiut. Zajął Pan 3 miejsce i nie powinien się Pan martwić o dobre miejsce w jutrzejszym konkursie w Wiśle. Jakie są Pana cele na ten sezon?   

Mrrr: Sam byłem zaskoczony tak dobrym wynikiem, gdyż na tej skoczni zaprezentowałem się 2 raz, wczoraj odbyłem krótki trening z yutą. Mam nadzieję że jutro również uda mi się potwierdzić dobrą dyspozycję i znajdę się w czołowej piątce zawodów, wiem że zwycięzca dzisiejszych kwalifikacji będzie nieobecny więc wygrać jutro może praktycznie każdy. Jakie są moje cele? Sam tego na razie nie wiem, gdyż jak mówiłem wcześniej nie przygotowywałem się do startu w tej lidze, raczej pełen spontan. <śmiech>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.just-rp.pun.pl www.combinestheworld.pun.pl www.wnoz.pun.pl www.tril2010.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl