Skoki Narciarskie

Skoki Narciarskie


#1 2014-07-13 19:56:10

Mateusz

Mateusz

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 59
Punktów :   

Wywiad z Madd

Witam serdecznie. Dziś przeprowadzę wywiad ze zwycięzcą zakończonego przed chwilą konkursu w Wiśle, którym jest Madd.

Mateusz: Witam Cię Madd.

Madd: Witam.

Mateusz: Fantastycznie zacząłeś sezon LGP 2014. Wygrałeś zawody na inaugurację, oddając dwa bardzo dobre skoki. Jak oceniasz swoją postawę w dzisiejszym konkursie?   

Madd: Na początku chciałem powiedzieć, że skoki nie były takie, jakie sobie wymarzyłem. Może i pierwszy był dobry, ale drugi nie wyszedł mi za bardzo, ale to chyba przez wiatr w plecy <śmiech>. Zawody przebiegały w miłej atmosferze, myślę, że każdy z zawodników miał szansę na zwycięstwo, ale akurat ja skoczyłem najdalej. Bardzo się z tego powodu cieszę, jednakże nie było najgroźniejszego zawodnika - Mastera, który wygrał kwalifikacje oddając niesamowity skok. Myślę, że gdyby był, byłoby mi ciężej zwyciężyć, ponieważ jest On w znakomitej formie, ale stało się jak się stało, jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym.

Mateusz: Czułeś oddech na plecach ze strony Mateusza, Wyspiarza czy Dawida?

Madd: Oczywiście, to bardzo mocni zawodnicy, ale dziś szczęście uśmiechnęło się do mnie.

Mateusz: Niestety, narazie nie możemy za wiele powiedzieć, ale jakie są Twoje cele na ten sezon?

Madd: Na razie nie chciałbym myśleć o miejscu na koniec sezonu, w każdym konkursie będę starał się oddawać dobre skoki, ale celuję w TOP 3

Mateusz: Tak na koniec, dziś finał Mundialu w Brazylii, mecz Niemcy-Argentyna. Kto według Ciebie zdobędzie upragniony Puchar?

Madd: Mój faworyt - Kolumbia odpadł we wcześniejszej fazie turnieju, dziś kibicuję Niemcom    

Mateusz: Ja również Kibicuję Niemcom, ale jednocześnie serdecznie dziękuję za wywiad. Powodzenia sąsiedzi i powodzenia Tobie w dalszej części sezonu.

Madd: Dziękuję i pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbsk-crazy-love.pun.pl www.zaxirpbf.pun.pl www.bachus.pun.pl www.fc-misieniechce.pun.pl www.klasacpolitechnika.pun.pl